Piyano Taşıma Fiyatları

Piyano taşıma fiyatları İstanbul şehir içi Ankara İzmir şehirlerarası piyano taşımacılık ücretleri piyano taşımacılığı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Piyano taşıma hizmetlerinde piyanonun alınacağı yer ile gideceği yer ile arasındaki mesafe araç kullanılacaksa şehir içi 10 Km ye kadar fiyat farkı yoktur.

Piyano taşıma fiyatları konusunda kafası karışmayan piyano taşıtan kişi yoktur, Biz bu makalemizde piyano taşıma ücretleri kaygılarınıza son vermek istedik.

Piyano taşıma ücretleri bu kadar karmaşık olan etken nedir? Piyano taşıma hizmeti alırken fiyat araştırması yapmak neden içinden çıkılmaz bir durum halini almaktadır?

Piyano taşıma hizmeti alırken hangi firmayı neden tercih etmelisiniz anlamakta zorluk çekiyorsunuz, Çünkü piyano nakliye planlaması yapıyorsunuz ama işe önce piyano taşıma fiyatı araştırması yaparak başlıyorsunuz? En önemli hatayı işin başında yapıyorsunuz Piyano taşıma işiyle uzaktan yakından alakasız sıradan yük taşıyıcılarının vermiş oldukları günü birlik palavra ilanlarına aldanarak ucuz piyano taşıma hizmeti alacağınıza inanıyorsunuz sonuç sağdan soldan toplama elemanlara piyano taşıma!

Sizle için bütçe önemli Ama bir ucuz piyano nakliye fiyatı alma planlamasının çıkış noktası olması tehlikeli! En basit tanımıyla bu bir önemli zaaftır, Bunu fırsata dönüştürmek isteyen sıradan nakliyat firmaları (firma demeye dilimiz varmıyor olsada) tarafından avlanmak üzeresiniz demektir.

Piyano taşıma nakliye sektörü içinde en uzu fiyat ile en pahalısı arasında uçurum vardır. Neden? Çünkü, siz fiyatı belirlemek isterken, nakliyat firması hizmeti belirlemeye çalışır. Oysa bir piyano taşıma fiyatı; maliyet + hizmet bedeli kadar basittir. Maliyeti etkileyen faktörler de bellidir. Hizmet şehirler arası ise mesafe + dolu geri dönüş potansiyeline bakılırken, şehir içi piyano taşıma hizmeti alıyorsanız, 5 - 10 Km mesafenin hiç önemi yoktur çünkü 10 Km de araç yakıt masrafı  maksimum 5 - 10 TL önemli olan piyano taşıma hizmeti için piyano taşıma şirketinin sizlere kaliteli hizmet sunmak için harekete geçmesidir.

Her iki hizmet türünde de sabit faktörleri istenilen üstün hizmet kalitesi doğrudan etkileyen faktör sarma, paketleme, askıya alma, uzman taşıma ekibi sayısı ekipman kat yüksekliği piyanonun taşınacağı yerlerdeki merdiven özelliği piyano ağırlığı ( Konsol Piyano 180 Kg ile 320 Kg Kuyruklu Piyano 350 Kg ile 750 Kg Arası gelmekte) önemli faktörlerdir Unutmayın Piyano Taşıma 50 - 80 kg Buzdolabı taşımaya benzemez.

Unutmayın günümüzde iş olsun diye internet sitesi yaptırıp birde bol palavracı ilan veriyorlar Misal piyano taşımada öncü firmayız‎, İşimiz profesyonellik, Profesyonel Ekipman, Deneyimli Personel, Güvenli Nakliyat, sizde inanıyorsunuz karşınıza sağdan soldan toplama vasıfsız ekip, olmayan ekipman, belgesiz, kayıtsız, arabasız, piyano taşıma firması ayıklayın pirincin taşını bakalım! 

Piyano Taşıma Ücretleri

Yukarı